Що таке дерев’яні жалюзі

Дерев’яні жалюзі виготовляються з натуральної сировини – зазвичай, канадська липа або басвуд. Вони виглядають практично невагомими і чудово доповнять інтер’єр вітальні, спальні або кухні. Всі перераховані різновиди можна сміливо поєднувати з різними портьєрами і шторами. Натуральні горизонтальні дерев’ян жалюзі також стануть шикарним елементом декору вікна.

Переваги дерев’яних жалюзі

Для дерев’яних жалюзі використовується традиційна деревина спеціальних порід, іноді ламінована. Головна умова – матеріал повинен бути міцним і легким. На завершальному етапі обробки шліфується і фарбується захисним лаком або лаком. Завдяки такій обробці бамбукові плафони ідеально імітують колір і структуру натуральної деревини. Екологічно чисті матеріали, які використовуються для виготовлення дерев’яних жалюзі, є ще однією перевагою цієї продукції. Крім того, дерев’яні віконниці довговічні і можуть служити власнику максимально довго. Це можливо завдяки тому, що добре оброблені та відшліфовані дерев’яні смуги покриті спеціальним складом, який запобігає горінню та захищає деревину від зовнішніх впливів.

Натуральні дерев’яні жалюзі виготовляють з вузьких ламелей (планок), між якими натягують драбинку з тканини або мотузок. Це найбільш поширений тип, який можна кріпити прямо до вікна, що істотно заощаджує простір. Ідеально горизонтальні жалюзі Basswood підійдуть для мансардних вікон. Також виробляють горизонтальні дерев’яні жалюзі з фіксацією нижніх планок – вони призначені для закриття глухих вікон. Красивою, стильною і раціональної альтернативою традиційним домашнім штор на сьогоднішній день можуть стати дерев’яні жалюзі.

Кольори дерев’яних жалюзі

У покупця є можливість вибрати будь-який відтінок, щоб жалюзі збігалися з іншим інтер’єром. Але не тільки дерево застосовують для створення дерев’яних жалюзі – широке поширення отримав бамбук.

Доставка бамбукових жалюзі

Підсумовуючи вищевикладене, можна відзначити, що бамбукові жалюзі мають масу позитивних якостей. Вони екологічні, стильно виглядають, підходять під найрізноманітніші інтер’єри як в житлових приміщеннях, так і в офісах, не доставляють клопоту при догляді за ними, зберігають температуру в приміщенні. За принципом пристрою бамбукові жалюзі (ролети) відрізняються від звичних пластикових жалюзі тільки матеріалом пластин – це смужки з натурального бамбука, просушені і оброблені особливим чином. Найчастіше моделі з цього матеріалу мають горизонтальне розташування ламелей, вертикальне зустрічається, але рідко.

Екологічність дерев’яних жалюзі

Дерево додає житлу благородства і тепла, не викликає алергії, а бамбук ще і простий у догляді. Найвідоміше сировину для виробництва ламелей – липа Basswood з Канади, але також можна використовувати дуб, клен, вишню. Нижче поговоримо про те, які особливості і переваги є у горизонтальних ролет з дерева в порівнянні з «конкурентами» і як правильно вибрати і купити дерев’яні жалюзі в Києві